آژانس هواپيمايي مهديس گشت فعاليت خود را از سال ۱۳۹۰آغاز نموده و ، در زمينه فروش بليط هواپيما به مقاصد داخل کشور، فروش بليط خارجي، اخــذ ويزا، رزرو هتل، برگزاري تور بصورت انفرادي و گروهي به خارج از ايران (اروپا، خاور نزديک، خاور دور، آفريقا و…)، فعاليت مي نمايد. ، و داراي گواهينامه بند (ب) از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و گواهينامه بند (الف) از سازمان هواپيمايي کشور مي باشد .

خدمات :

•اجراي مستقيم تورهاي گردشگري داخل و خارج از کشور
•فروش پروازهاي چارتر خارجي
•فروش بليط هاي کليه شرکتهاي هواپيمايي داخلي
•فروش بليط خارجي کليه شرکتهاي هوايي
•رزرواسيون هتل با درجات کيفي متفاوت (در سراسر جهان با نازلترين قيمت )
•اخذ ويزاي توريستي براي اکثر کشورها (دبي ، تايلند ، چين ، هند ، لبنان ، روسيه و حوزه شينگن)
•بيمه هاي مسافرتي

تورهاي مسافرتي و تفريحي خارج از کشور با موضوعات تاريخي، فرهنگي، طبيعت گردي و تمدن گردي در ايران فعاليت مي نمايد.

برنامه ريزي علمي :

توجه به جزئيات هر سفر، کنترل کيفيت خدمات در حمل و نقل هاي هوايي، زميني و مراکز اقامتي و توجه به فاکتورهاي گوناگون تأثير گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرايط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهاي قبلي از مهمترين قسمت برنامه ريزي مي باشد.

برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملي نظير ساعت باز شدن مکانهاي مورد بازديد، فواصل اماکن با يکديگر و ساعات تردد بين آن و امکان پذيرايي برنامه ريزي شده اند. بنابراين تورها بيش از آنچه در بروشور و سايت اينترنتي گفته شده ارائه مي شوند. گاهي تغيير ساعت پرواز و يا عوامل پيش بيني نشده ديگري موجب تغييراتي در برنامه از پيش تنظيم شده مي گردند که در چنين مواقعي مديران تور مهديس گشت بهترين جايگزين موجود را انتخاب و ارائه مي نمايند

انتخاب بهترين خدمات و امکانات :

سعي ما هميشه در انتخاب بهترين امکانات موجود در هر مسير و هر تور مي باشد مگر بدليل محدوديتهاي خاص که امکان فراهم شدن آن نباشد ولي بطور کلي سياست ما در انتخاب هتل معمولاً استفاده از هتل پنج ستاره و در بعضي از اوقات چهار ستاره مي باشد. در انتخاب حمل و نقل، پروازها و رستورانها نيز از موسسات و مراکز ممتاز يا با درجه بالا استفاده مي نمائيم.

ما سعي داريم تا با برگزاري تورهاي گردشگري داخلي و خارجي، مشتريان را با فرهنگ و تمدن هاي کشور هاي مختلف آشنا سازد و اين فرصت را براي همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربيات خود بيفزايند.

توجه به مشتري :

هدف اصلي ما همواره در جهت مديريت همه جانبه از اولين ارتباط همسفران با ما تا آخرين لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نيازهاي فردي است. اگر به هر دليلي مشکلي پيش آيد آنرا اصلاح کرده و يا راه حل جايگزين مناسبي را ارائه خواهيم نمود. سرلوحه اهداف ما اين است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندين ساله ما هميشه با ما بوده و هستند. ما به شعار بهترينها براي شما انديشه ماست معتقديم و به آن عمل مي نمائيم.